خرید پودر دکلره بیول

خرید پودر دکلره بیول

طبیعی است که با وجود رنگ های خاص و متنوع بخواهید بعد از مدتی رنگ موی خود را تغییر دهید. خرید پودر دکلره بیول می توانید اولین و آخرین و در عین حال ایده آل ترین انتخاب برای تغییر رنگ موهای شما باشد. زیرا این پودر با هر رنگ و اکسیدانی سازگاری دارد و به موها آسیبی وارد نمی کند.

خرید پودر دکلره بیول

شناخت ساختار مو قبل از خرید پودر دکلره بیول

قبل از پرداختن به موضوع خرید پودر دکلره بیول باید با ساختار مو بیشتر آشنا شوید. ساختار مو را به سه لایه اساسی میتوان تقسیم کرد. که متشکل از اولین لایه یعنی کوتیکول یا پوشش مو، لایه دوم ضخیم تر به نام قشر یا پوسته مو و لایه سوم که یک لایه داخلی به نام مدولا یا مغز مو می باشد. قطعا زمانی به دنبال خرید پودر دکلره بیول میروید که از قبل روی موها رنگ استفاده شده باشد. و حال بخواهید از رنگ دیگری استفاده کنید. 

برای این که رنگ قبلی را از درونی ترین لایه مو یعنی مدولا یا مغز مو پاک کنید. نیاز به پودر دکلره دارید که نه تنها رنگ را به خوبی از بین ببرد و موها را بی رنگ کند .بلکه در حین انجام آن به مو آسیب جدی وارد نشود. فرقی ندارد که شما می خواهید موهای بلوند و یا هر رنگ دیگری داشته باشید. چیزی که در این بین قطعی است. انتخاب و خرید پودر دکلره بیول می باشد که آسیبی به مو نمیرساند.

درباره برند بیول BIO,L

برند بیول با تولید انواع محصولات آرایشی با کیفیت و بی نظیر امروزه در بین رقبا غوغایی به پا کرده است. برند بیول از بدو ورود خود به بازار با ارائه بهترین محصولات پوست و مو توانست نظرها را به سمت خود جلب کند. و با ارائه بهترین محصولات به نسبت گذشته کیفیت و تنوع را افزایش داده. و این دقیقا همان چیزی است که بسیاری از خانم ها به دنبال آن هستند. حتما برای شما پیش آمده که برای بی رنگ کردن مو و تغییر رنگ آنها دلهره داشته باشید. و استرس وز شدن و به فکر نسوختن موها را داشته باشید خب این کاملا طبیعی است! نداشتن اطلاعات کافی در این زمینه می تواند منجر به انتخاب اشتباه و در نهایت آسیب رسیدن به موها شود.

برند بیول با تولید بهترین پودرهای دکلره توانست آن را بدون هیچ محدودیتی در اختیار مصرف کنندگان قرار دهد. گرچه این یک موضوع بسیار ساده است؛ اما همین مسئله در صورت سازگار نبودن می تواند مشکل ساز شود. صاحبان برند بیول برای جلب رضایت مشتریان خود و سلامت آنها از بهترین مواد در تولیدات خود اعم از مو و پوست استفاده کرده اند. که امروزه شهرت آنها زبانزد خاص و عام شده است؛ و با این وجود به راحتی می توانید آن را انتخاب و استفاده کنید.

پودر دکلره بیول

نکات مهم قبل از خرید پودر دکلره

همانطور که گفتیم بسیاری از دکلره کردن هراس دارند که مبادا با استفاده از پودر دکلره موهای خشک آنها دچار آسیب های جدی تری شود. بهترین کار این است که قبل از مصرف به یک سری نکات توجه داشته باشید. تا از هر مشکل احتمالی جلوگیری کنید. اگر بخواهید با رنگ پایه تیره شروع کنید ممکن است. نیاز به استفاده چند مرتبه از پودر دکلره را داشته باشید. تا موها به بهترین شکل بی رنگ شوند. حال اگر موها از نوع خشک باشند هر چند پودر دکلره هم خوب باشد. باید یک سری اصول را رعایت کرد تا موها بدتر نشوند.

اولین کاری که باید انجام دهید در کنار یک رنگ مو و خرید پودر دکلره بیول باید از یک اکسیدان 6% استفاده کنید. این دسته از اکسیدان ها پودر دکلره را راحت تر به خورد مو می دهند. و خیلی سریع موها رنگ خود را از دست می دهند و با این روش مواد در مدت زمان کوتاهی روی مو می ماند. و از آسیب رسیدن بیش از حد به مو جلوگیری می شود. جالب است بدانید که اکسیدان ها فعال کننده های پودر دکلره می باشند.

هر چه پوست سر چرب تر باشد بهتر است، پس قبل از استفاده دکلره روی موها بهتر است چند روزی را دوش نگیرید تا موها به خوبی چرب شوند. روش بعدی مراقبت از مو استفاده از شامپو بچه می باشد. که باعث نرمی و لطافت موها می شوند؛ همچنین سعی کنید بعد از دکلره به هیچ عنوان از وسایل حرارتی استفاده نکنید.

ویژگی های پودر دکلره با کیفیت

حتما حین خرید دکلره به این موضوع فکر کرده اید که چه پودری برای موهای شما می تواند مناسب باشد. خب این یک امر کاملا طبیعی است. و با داشتن اطلاعات مفید میتوان یک پودر دکلره باکیفیت را خریداری و استفاده کرد. اگر از مراکز معتبر به دنبال خرید پودر دکلره بیول رفته باشید دیده اید که این دسته از پودرها هیچ غبار اضافی ندارند. و این بدین معنی است که اگر شما آن را به صورت کیلویی خریداری کنید .حین ریختن دکلره در ظرف هیچ غباری را مشاهده نخواهید کرد و این دلیل اصل بودن پودر دکلره بیول می باشد.

علاوه بر آن پودرهای دکلره مرغوب حین ترکیب شدن با دیگر مواد کف نمی کند. و گلو و چشم های مصرف کننده را اذیت نمی کند. خرید پودر دکلره بیول چرب را به شما پیشنهاد می کنیم؛ زیرا زمان استفاده از آن چرب بودن این پودر را احساس خواهید کرد. و این امر در اصل از آسیب رسیدن به موها جلوگیری می کند.

انواع پودر دکلره 

ممکن است برای چندین و چندمین بار تجربه رنگ کردن موها را داشته باشد. و بارها از پودرهای دکلره استفاده کرده باشید و این روند موهای شما را امروز نازک و شکننده کرده باشد. و این دور از انتظار نیست. موادی که در رنگ های استفاده می شود به مرور زمان می توانند روی ساقه مو، ریشه و پوست سر تاثیرگذار باشند. اگر در انتخاب پودر دکلره به دلیل تنوع و تاثیرگذاری آنها مردد هستید بهتر است. به جزئیات پودرهای دکلره که در زیر به آنها اشاره کرده ام دقت کنید. تا بتوانید بهترین را برای موهای خود انتخاب و مصرف کنید.

پودر دکلره آبی

این پودر برای موهایی که به سختی بی رنگ می شود استفاده می شود. زیرا قدرت بی رنگ کنندگی بالایی دارد و به همان اندازه می تواند برای موهای نازک مضر باشد. اگر جنس موهایتان نازک و بسیار شکننده است این پودر دکلره را به هیچ عنوان استفاده نکنید.

 پودر دکلره سفید

به جرات میتوان گفت خرید پودر دکلره بیول سفید رنگ یکی از بهترین و سازگارترین پودرها می باشد. که با هر رنگ، اکسیدان و مویی سازگار است. این دسته از پودرها به مو آسیبی وارد نمی کنند و با ساختاری که برند بیول در تولید محصولات خود دارد. بدون شک شاهد تغییرات حیرت آوری خواهید بود زیرا یکی از خصوصیات این پودرها این است. که از عصاره های صمغ گیاهی استفاده کرده است.

پودر دکلره بنفش

حتما بارها پیش آمده که بعد از رنگ کردن موها حس می کنید موهایتان رنگ نارنجی به خود گرفته است. و در حال تغییر رنگ دادن است. اگر می خواهید خیالتان از این بابت راحت شود بهتر است. حین خرید پودر دکلره بیول رنگ بنفش آن را انتخاب کنید. که به نسبت پودرهای قبلی از آمونیاک کمتری استفاده شده و به راحتی میتوان آن را یک پودر گیاهی معرفی کرد. شایان ذکر است که قدرت بی رنگ کنندگی و حذف رنگ از روی موها همانند دیگر پودرهای دکلره می باشد. با این تفاوت که مواد شیمیایی بسیار ناچیزی در آن استفاده شده است.

پودر دکلره خاکستری

اگر از دسته افرادی هستید که حین استفاده از پودر دکلره پوست سرتان دچار سوزش و خارش می شود. بهتر است از پودر دکلره خاکستری رنگ استفاده کنید. که از مواد آلی تهیه شده و سرعت بی رنگ کنندگی آن نسبت به مواد فوق بیشتر است.

وسایل لازم جهت استفاده از پودر دکلره

پودرهای دکلره به خودی خود قدرتی ندارند. اما زمانی که با یک اکسیدان ترکیب می شوند در صورت رعایت نکردن اصول بهداشتی می تواند اثرات منفی بسیاری به همراه داشته باشد. بنابراین قبل از هر چیز وسایل اولیه زیر را تهیه کنید:

  1. یک کاسه و فرچه پلاستیکی برای ترکیب پودر و اکسیدان
  2. وازلین یا کرم مخصوص به جهت جلوگیری از قسمت هایی که ممکن است با مواد برخورد داشته باشند.
  3. مهمتر از همه استفاده از دستکش و یک پیشبند و کلاه مخصوص
  4. شامپو معمولی، ترجیحا شامپو بچه برای شستن دکلره از روی موها

نحوه استفاده از پودر دکلره بیول

دکلره کردن مو فوت و فن خاص خود را می طلبد. یک اشتباه می تواند در نتیجه کار تاثیرگذار باشد و ممکن است آن نتیجه ای که انتظارش را دارید میسر نشود. اگر دوست دارید خودتان از صفر تا صد رنگ کردن موها را انجام دهید. پس به نکات زیر دقت کنید.

  1. در بین چهار پودر دکلره ای که به شما معرفی کردیم هر کدام را که انتخاب کرده اید. را در یک ظرف بریزید و با توجه به نیاز موهای خود مقداری از اکسیدان را با آن ترکیب کنید.
  2. توسط یه شانه دم باریک موها را به چهار قسمت تقسیم کنید. مواد دکلره را با برس به ساقه موها بزنید و سعی کنید با ریشه مو حداقل 2 سانت فاصله داشته باشد. بهتر است برای قسمت های پشت سر از یک نفر کمک بگیرید.
  3. بعد از این که دکلره را کامل روی موها زدید مرتبا چک کنید که موها کاملا بی رنگ شده اند یا خیر. اگر در این بین موها حالت کشی پیدا کردند سریعا مواد را از روی موها بشویید و بعد از چند دقیقه استراحت رنگ مورد نظر خود را ترکیب و استفاده کنید.

نکات مهم هنگام خرید پودر دکلره 

توجه داشته باشید اگر موهای خشک یا آسیب دیده دارید. سعی کنید یک تا دو ماه از دکلره استفاده نکنید. استفاده از پودر دکلره حتی اگر از مواد بسیار خوبی تهیه شده باشد. در نهایت به مو آسیب وارد می کند اما نه به اندازه دکلره های شیمیایی که موجب خشک و وز شدن بدتر موها می شوند. پودر دکلره بیول در این چند دهه فعالیت خود تا به امروز توانسته با تاثیر مثبتی که بر روی موها داشته نظر بسیاری از افراد حرفه ای و معمولی را به خود جذب کند. حتما حین خرید پودر دکلره بیول از مراکز مورد تایید متوجه حجم های مختلفی از دکلره شده اید. که از 10 تا 40 دسته بندی می شوند و این نشان دهنده قدرت موجود در دکلره و در نهایت در تغییر رنگ موها می باشد. که 10 کمترین و 40 بیشترین است.

خرید پودر دکلره بیول اصل

چطور میتوانیم یک خرید مطمئن داشته باشیم؟ در خرید پودر دکلره بیول به چه نکاتی باید دقت کرد؟

قطعا یکی از راههای خرید پودر دکلره بیول اصل بسته بندی و درج برند معتبر بیول روی آن می باشد. پودرهای فله ای به دلیل نداشتن اعتبار و ناشناخته بودنشان بهتر است. به هیچ عنوان از آنها استفاده نشود. و این را مدنظر داشته باشید که برندی مانند بیول تحت هیچ شرایطی اعتبار خود را با روانه محصولات فله ای به بازار زیر سوال نمی برد. سایت نارنجی شاپ در واقع به صورت مستقیم اکثر محصولات برند بیول را با قیمت مناسب به دست مشتریان واقعی می رساند که جلب رضایت مشتری از اهداف این مجموعه می باشد.

پودرهای دکلره اصل حین استفاده نباید تغییر شکل دهند. یعنی بافت آنها باید تا آخرین مرحله استفاده یکدست باشد و حالت گچ مانند نشود در غیر این صورت پودر دکلره اصل نمی باشد. روی بسته بندی را به خوبی نگاه کنید تا تاییدیه وزارت بهداشت را پیدا کنید. یکی از راههای تشخیص اصل بودن محصول تاییدیه وزارت بهداشت است.که به راحتی به هر محصولی داده نمی شود و خوشبختانه برند بیول با رعایت تمام اصول نه تنها بر روی پودرهای دکلره بلکه برای تمامی محصولات خود این مجوز و بسیاری از مجوزهای لازم را دریافت کرده است.

خرید پودر دکلره بیول از نارنجی شاپ

این روزها دغدغه های مختلفی از جمله استرس داشتن برای دزدین اطلاعات شخصی و.. در هنگام خرید از فروشگاه های اینترنتی وجود دارد. سایت اینترنتی نارنجی شاپ دارای نماد اعتماد الکترونیک دو ستاره است و به شما تضمین میکند. که خرید راحت و امنی را داشته باشید.

در صورتی که در شهر تهران هستید و تا قبل از ساعت ۶ بعد از ظهر سفارش خود را در سایت ثبت کنید. میتوانید سفارش خود را همان روز با پیک و در سریع ترین زمان ممکن تحویل بگیرید، بعد از ثبت سفارش کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت و جهت زمان تحویل هماهنگی های لازم را با شما خواهند داشت.

در صورتی که خارج از تهران هستید به راحتی و از طریق پست پیشتاز و یا سفارشی ظرف مدت نهایتا ۳ تا ۵ روز کاری در هر نقطه از ایران بسته پستی به دست شما خواهد رسید.

پروتکل های بهداشتی: در دوران ویروس کرونا کلیه محصولات نارنجی شاپ با رعایت تمامی پروتکل های بهداشتی به دست شما خواهد رسید. پس بدون داشتن هیچ دغدغه ای از ما خرید کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا